З Днем Незалежності Україно!

24 серпня 2023

День Незалежності України – важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за державу та примножує її здобутки. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це – велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням і прийдешніми поколіннями.

З нагоди святкування 32-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України у Державному архіві Тернопільської області експонується фотодокументальна виставка: «Живи у віках, Україно!», де представлені документи та світлини, які висвітлюють події в області, що передували проголошенню Незалежності України періоду кінця 1980-х початку 1990-х років.

 

На превеликий жаль, 32-річницю ми зустрічаємо в умовах війни, яка об’єднала українців всього світу. Сьогодні триває запекла боротьба за нашу землю, її ідентичність та територіальну цілісність. Сьогодні українські захисники відстоюють Незалежність ціною власного життя.  

З документальними матеріалами про Героїв Тернопільщини, які загинули у боротьбі проти російського агресора можна ознайомитись на офіційному сайті держархіву:

„Архівна документальна колекція з героїчної відсічі України російській збройній агресії (Тернопільська область)”

„Збірка документів про Героїв Небесної Сотні Революції Гідності та бійців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України, з Тернопільщини”

Долучитись до формування та документального наповнення цих колекцій може кожен бажаючий (контактна електронна пошта vfnafd_archive_te@arch.gov.ua). Збережемо історичну документальну пам'ять про сучасні події для майбутніх нащадків.

 

Разом до Перемоги! Слава Україні!